کدوم آزمون شرکت کنم؟

کدوم آزمون شرکت کنم؟
کدوم آزمون شرکت کنم؟

کدوم آزمون شرکت کنم؟

سلام بچه ها امیدوارم معرفی کتاب ها به دردتون خورده باشه امروز قراره موسساتی که آزمون آزمایشی برگزار می کنن رو کامل بررسی کنیم و نقاط ضعف و قوتشون رو بگیم تا شما خودتون قضاوت کنید و انتخاب…!

راستش موسسه ای نمونده که من سال کنکور طعم آزموناشو نچشیده باشم!

برای خوندن حقایقی که شاید هیچ کجا نتونید پیدا کنید و خیلی ها به خاطر مصلحت جیبشون نگن بیاید به ادامه مطلب…

تو نظرسنجی اونایی که نظر داده بودن 72درصد کانونی بودن و 28 درصد گزینه 2!

پس نتیجه می گیریم انتخاب بچه ها تا اینجا خوب بوده!

حالا محاسن و معایب انتخاب بچه ها…

کدوم آزمون شرکت کنم؟

کانون آزموناش دو هفته ایه و گزینه هر یه ماهی و این یه حسنه برا کانون ,چرا که حتما شما هم امتحان پایان ترم دادید و تجربه کردید که اگه واسه یه امتحانی ده روز وقت بدن شما همون یکی دو روز آخر شروع می کنی واسه خوندن واگه سه روز هم بهت مهلت بدن باز هم همون یکی دو روز آخر شروع به کار می کنی!حالا دلیل چیه؟دلیل اینه که تا شما احساس خطر نکنی تلاشی هم نمی کنی!کانون هر دوهفته یه آزمون یه تهدید یه احساس خطر داره اما گزینه هر یه ماه!

کانون طی سال بیشترین جامعه آماری رو داره و رتبه و جایگهپاهت واقعی تره!!البته اینم بگم گزینه هرسال تو گام اول و سنجش هرسال تو آزمون های جامعش می ترکونه!

در مورد برنامه قسم می خورم که کانون برنامش از بقیه موسسات پخته تر و بهتره و چند ساله داره جواب می ده اما با یه سری تغییرات!بیشتر  دبیرها و مشاورها رو این عقیده تفاهم دارن که اگه مدرستون کلاس هاش اردیبهشت تموم میشه شما رو به خدا قسم  با کمال اطمینان و اعتماد برنامه کانون و آموزه هاشو مو به مو  اجرا کنید!اما اگه قبل عید درسا تموم میشه حتما باید برنامه ی کانونو فشرده تر کنید!اشتباه نشه! باز نرید برنامه کانون رو بندازید کنار و خودتون برنامه بنویسین!شما می تونید به همراه زوج کتاب اول تو هر آزمون زوج کتاب دوم رو هم بخونید بعد آزومن سوالاشو جواب بدین!

نکته مهم

اما….اما…………اما……………..اما…………………………اما………………………………………….اما………………………………………..اما یادتون نره همیشه برنامه مدرسه از برنامه آزموناتون مهم تره!اگه مثلا فردا تو مدرسه امتحان شیمی بخش اسیدو باز دارید اما آزمون از بخش تعادله حتما شما واسه مدرسه بخونین!

راستی اگه برنامه کانون از مدرستون عقبتر بود حتما از برنامه مدرسه تبعیت کنید!اما یادتون نره که فید بک یا همون بازخورد نتیجه آزمون می تونه کیفیت و کمیت مطالعتونو تحت تاثیر بذاره!به آزموناتون بها بدید!

راستی تا یادم نرفته یه نرم افزار انتخاب رشته کانون داشته باشید تا به نسبت ترازتون بتونید رتبه کنکورتون و جایگاهتون رو بدونید!

توصیه میکنم این مقاله جدید که خیلی از مقاله حاضر جامعتر و کامل تر هست رو هم مطالعه کنید:

کدام آزمون آزمایشی بهتر است ؟

اما از معایب گزینه و گاج میشه به سختی بیش از حد سوالاش اشاره کرد به طوری که داوطلب رو از لحاظ روانی داغون می کنه!

اما سادگی کانون یه روحیه فوق العاده به آدم تزریق می کنه!در ضمن من به اونایی که می گفتن کانون آسونه پیشنهاد می دادم یه آزمون شرکت کنن و اگه تونستن درسی رو 100 بزنن قبول می کنم که آسونه!

و اما تعاونی کارکنان سازمان سنجش,آره درسته این موسسه هیچ ربطی به سازمان سنجش نداره و فقط کارمند های بازنشستش یه تعاونی زدن و از اسم سازمان سنجش سواستفاده کردن!

اما به خاطر اشتباه بچه ها به این خاطر که فک می کنن سوالشو سازمان سنجش طرح می کنه جامعه آماریش تو آزمونای جامعش کولاک می کنه و ما هم تسلیم میشیم و پیشنهاد می دیم که شرکت کنید اما اگه با موسسه خودتون تداخل داره شرکت نکنین!

ادامه داره….

کدوم آزمون شرکت کنم؟

* برای مشاوره تلفنی یا حضوری با رتبه های تک رقمی می توانید روی همین متن کلیک کنید.
About تیم تک رقمیا 449 Articles
گروه آموزشی تک رقمیا تنها گروه رسمی آموزشی مشاوره ای کنکور متشکل از نفرات برتر کنکور مشاوره با رتبه های تک رقمی و دورقمی کنکور مشاوره حضوری در تهران - اصفهان - کرج - شیراز و ... و مشاوره تلفنی و غیرحضوری در سرتاسر کشور برگزار کننده کارگاه ها و همایش های کنکوری به صورت حضوری و آنلاین در سرتاسر کشور

0 Comments

 1. همشو قبول دارم الا یه جاش
  من کانونو پیشنهاد دادمو میدم ولی وقتی کنکورو دادم تازه فهمیدم چقدر شبیه سازمان سنجش هست
  البته حرف شما هم درسته و اونا یه تعاونی هستن ولی بهتون بگم ارزش آزمون دادنو داره

 2. سلام من تازه شروع کردم(4شهریور) برای کنکور بخونم واز درسای پایه هم هیچی یادم نیست میانگین مطالعم هم 8-9 ساعت مفیده مشکلی که دارم اینه که مطالعه درس یا فصلایی که میخونم خیلی خیلی طول میکشه توی مطالعه درسام هم وقت اتلافی ندارم.مثلا فیزیک:26 ریاضی:23 زیست:15 شیمی:15 ادبیات:4 عربی:10 و… البته این عددایی که گفتم میانگین بود با تقریب 1-2ساعت. این میزان عادیه تو رو خدا کمکم کنید.

 3. اخه نمیشه شما میتونید تضمین کنید اگه این کارو بکنم موفق تر میشم قطعا نه!شاید این ساعتایی که من گفتم واقعا لازم باشه.چرا؟چون معلمای مدرسمون که ماشاءالله… کلاس خصوصی هم که امکان رفتنش برام وجود نداره چندان اعتقادی هم به این کلاسا ندارم خودمم کم کاری کردم و تا حالاش(قبل از 4 شهریور)وقتمو هدر دادم درنتیجه درسنامه های کتابا برام حکم معلم خصوصی رو داره که خوندنشون واقعا خیلی خیلی وقت گیره(نصف بیشتر وقتایی که گفتم صرف خوندن همین درسنامه ها میشه)نمیدونم چی کار کنم چون شما خودتون این راه رو رفتید شاید بتونید بهم کمک کنید اگه این ساعتایی که گفتم بااین شرایطی که گفتم واقعا زیاده خواهش میکنم خواهش میکنم به این سوالم که میدونم غیر عادیه جواب بدید جوابم به ایمیلم بفرستید تا برای خواننده های وبلاگتون سوء تفاهمی پیش نیاد.من میزان ساعتی رو که برای خوندن کتاب درسی ودرسنامه کتابای تست لازمه برای درسا یا فصلای کتابای مختلف میخوام.مثلا:
  ادبیات:2و1
  عربی:5و5
  زیست:6و6
  که عدد اول ساعت مطالعه کتاب و عدد دوم ساعت مطالعه درسنامه(فقط درسنامه ها بدون تستش) کتاب تست.
  ضمنا من کم وبیش همون کتابایی که گفته بودید رو میخونم.واینم میدونم که فصلای مختلف یک کتاب از لحاظ زمانی که باید براشون بزارین با هم فرق میکنن ولی خب اگه لطف کنین جوابمو بدید عددایی رو که شما گفتید با تقریب 2-3ساعت در نظر میگیرم.اگرم با توجه به توضیحاتی که در مورد خودم دادم این ساعتایی که گفتم عادیه که هیچی.ضمنا من سال دوم اصلا تست نزدم سال سومم فقط برای ریاضی و زیست تست زدم. برنامه ریخته بودم تا مهر دوم رو تموم کنم که اگه این طوری باشه هیچی… .تو رو خدا کمکم کنید تازه اول راهم ولی دارم روحیم رو میبازم کاش از همون سال دوم شروع کرده بودم به خوندن.من نهایت تلاشم رو که بکنم بتونم 12-13 ساعت بخونم تازه از مهر که باید مدرسه هم بریم وای خدا چی کار کنم اگه بخوام همین جوری پیش یرم تا ابان هم دوم روتموم نمیکنم اما اگه با توجه به پیشینم این ساعته واقعا لازم باشه شده تا 16 ساعت هم میخونم به خدا شعار نیست من ادمی بودم که توی سالای دوم وسوم میتونم بگم اصلا درس نخوندم اما یه دفعه از شهریور ساعت مطالعم شد10 اگه راهی که میرم درست باشه توکل به خدا پیش میرم با هر سختی اما به خودم میگم شاید واقعا این ساعتی که من برای خوندن درسا میذارم حالا با هر پیشینه ای زیاد باشه وبتونم مفید تر ازش استفاده کنم تو رو خدا کمکم کنید توی بد شرایطی هستم.

 4. سلام خیلی ممنون که جوابمو دادین ولی مشکل من اصلا ساعت نیست.اینکه گفتم 16 ساعت منظورم روزای تعطیل بود ومنظورم این بود که اگه راهی که میرم درست باشه حاضرم با همه سختی هاش تا 16 ساعت هم بخونم.مشکلم اینه که نمیدونم این مسیری که دارم میرم درسته یا نه؟این مسیر چیه همون ساعت مظالعه به نظرم بالایی که برای درسا میذارم.میترسم این ساعت هایی که من میذارم برای درسای مختلف رو بشه به نحو بهتری سپری کرد از طرفی هم به خودم میگم چون به نوعی اولین باره که دارم درسا رو میخونم این عادیه.الان من بین این دوتا گیر کردم شاید خیلی باعرض معذرت این مشکلم احمقانه به نظر بیاد ولی برای من جواب این سوال خیلی مهمه خیلی.چون نمیخام طرفای کنکور که شد بگم ای کاش از وقتم بهتر استفاده کرده بودم و به جای اینهمه وقتی که برای خوندن این کتاب گذاشته بودم وقتمو گذاشته بودم برای تست زنی بیشتر یا برعکس به خودم بگم ای کاش به جای وقتی که گذاشتم برای زدن این تعداد تست بیشتر و گذاشته بودم برای خوندن بهتر کتاب و درسنامه فلان کتاب تست.مشکل من اینه نمیخوام توی ماه های اخر از عملکرد ماه های گذشتم پشیمون بشم.تورو خدا کمکم کنیدگیج شدم گیج واقعا نمیدونم چیکار کنم چیکار کنم که پشیمون نشم.امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم .راستی میتونید معرفی از خودتون داشته باشید.خیلی ممنون.

 5. ببین شما داری قضیه رو واسه خودت گنده میکنی…اول از همه بیا اون ” دو راهی ” ای رو که تو ذهنت واسه خودت غولش کردی ، تبدیلش کن به ” یه راه “…اصلا این دوراهی برای کسی که هدف های بزرگی داره ، نباید وجود خارجی داشته باشه ! خب چه عیبی داره که هم جوری بخونی که ساعات مطالعت به نحو احسن سپری بشه و هم اینکه ساعت مطالعه ی بالات ، واست عادی باشه ؟!! اصلا درستش هم ، همین یه راهه ! بذار یه چیزایی بهت بگم…فکر نکن ساعت مطالعه ی درسهایی که اون بالا نوشتی ، مثلا فیزیک 26 ، تا آخر سال همینجوری میمونه…بیشتره تجربی ها ، وضعشون همینه ! یعنی اوایل که شروع میکنن به خوندن ، ساعت مطالعه ی ریاضی و فیزیکشون بالاتر از زیست و شیمی شونه…و خب طبیعی هم هست…اما کم کم بعد از یه مدت که حجم درسای زیست و شیمی میره بالا ، اونوقته که برای رسیدن به هدفشون ( ترجیحا درصد زیست و شیمی بالا ) مجبور میشن بین ” ریاضی و فیزیک ” و ” زیست و شیمی ” یکی رو ترجیح بدن ک عقل داوطلب تجربی میگه : اول ” زیست و شیمی”…پس اطمینان داشته باش ، رفته رفته مجبوری ساعت مطالعه ی زیست و شیمی ت رو بالاتر هم ببری…15 ساعت زیست در هفته، میشه تقریبا روزی 2 ساعت ! که بعدها کم میاد ! پس لطفا با ساعت مطالعه ی بالای خودت مشکلی نداشته باش…این کاملا طبیعی ، منطقی و البته ضروریه! …اما این که میگی ارزششو داره مثلا فلان قدر ساعت صرف فلان درسم کنم ؟! آره داره…اما نه اینکه دیگه بخوای مثلا فصل 2 زیست پیشو تو 6 ساعت بخونی بعدشم 2 ساعت واسش تست بزنی ! حتی برای اولین بار خوندن هم این فصل حداکثر (برای داوطلبانی که وسواس دارن! ) ،2 تا 3 ساعته ! و تو اینجا4 تا 5 ساعت ضرر کردی که زمان نسبتا زیادیه ! اگه مشکلت اینه ، بهت پیشنهاد میکنم وقتی تصمیم میگیری که الان بشینی این فصل رو بخونی ، خودت رو مجاب کن که مثلا “دقیقا” باید این فصلو تو 1 ساعت و 15 دقیقه بخونم…و حداقل 24 ساعت بعدش 45 دقیقه تست و تمام ! (البته اگه خلاصه نویسی تو کارت هست،زمان بیشتری میبره که طبیعیه…) تو باید این اجبار رو به خودت تحمیل کنی…و اگه اینکارو نکنی ، یعنی داری ذهنتو تنبل میکنی…اون داره عادت میکنه که کم بازده باشه…و این به عهده ی شماست که ذهنتون رو تربیت کنین ! اگه واسه خوندن یه فصل ، 10 ساعت زمان بهش بدین ، با کمال میل قبول میکنه و وقت شمارو هدر میده…درصورتی که اگه واسه همون فصل 2 ساعت هم بهش فرصت بدین ، به خودش میاد و سعی میکنه به فرمان شما باشه…پس به تنبلی و راحت طلبی عادتش ندین…هنوز فرصت هست…شاید اوایل به نظرتون این راه جواب نده و نا امیدتون کنه…اما به مرور زمان متوجه حل مشکل خودتون میشین…امیدوارم حرفام واضح بوده باشه…

 6. خانم ظفری مشکل من اینه که 26 ساعت دور یه فصل فیزیکم 15 ساعت دور یه فصل زیستم و… .راستی شما خودتون رو معرفی نکردید؟

 7. با سلام من تو شهرمون یه مشکلی دارم اینه که کانون تو شهرمون خیلی افتضاحه 1-مدیریت ضعیف 2-مکان بد 3-جلسه ای پر از سروصدا 4-بعضی موقع ها به علت نرسیدن بسته ی آزمون: آزمونی در کار نیست………اما گزینه ی دو با مسول خوبش هیچ مشکلی نداره به نظر شما کدوم برم خواهشا زودتر جواب بدی چون می خوام زود برم ثبت نام کنم

 8. کانون برای دانش آموزان سطح متوسط به بالا خوبه، به دانش آموزان سطح پایین پیشنهاد می کنم که کانون نرن، چون نتیجه ی آزمون ها در روحیه شون اثر منفی می ذاره.من من برنامه ی کانون رو تایید می کنم ولی استاندارد بودن و هم سطح بودنش رو با کنکور نه! من خودم کانون بودم و میانگین ترازم هم 6500 بود، ولی خیلی از دوستام که سطحشون پایین بود زده شدن… پیروز و شاد باشید!

 9. منم خودم خیلی دوست داشتم برم کانون اما نشد
  مثلا از دوستم که رشتش تجربی بود و امسال رتبش شد 20 گفت تو این شهر با این وضعیت نمیشه بری کانون(خودش پاسال گزینه دو ثبت نام کرده بود میگفت کانون ملایم تره) خب این دوستم با گزینه دو پزشکی بهشتی قبول شد منم میتونم با گزینه دو یه رشته خوب تو دانشگاه خوب قبول بشم

 10. آزمون ها هم گاج میرم.ولی همش فکر می کنم جامعه آماریش کمه.یا اینکه قلم چی چون خیلی تبلیغ میکنه حتما از گاج بهتره.البته این دفعه گاج 17700 نفر زده بودن.ولی نمی دونم کدومشون خوبن؟

 11. اینو قبول دارم پارسال آزمون های گزینه 2 رو تست میزدم عمومی هاش خوب بود ولی اختصاصی هاش بد جور روحیه ی آدمو داغون میکرد ولی مجبورم برم گزینه 2 چون قبلا گفتم که کانون اینجا بعضی موقع ها اصلا آزمونی در کار نیست(به علت نرسیدن)

 12. من یه جورایی سره دو راهیه گزینه2 و کانون گیر کردم!!میشه کمکم کنید؟!
  متن بالا رو خوندم ولی هنوز نمیتونم انتخابمو انجام بدم!!!گزینه2؟!کانون؟!
  من گام اول امسال رو شرکت کردم!نتایجم زیاد جالب نبود!تازشم خیلی نا امید شدم!
  بالا ترین ترازم هم 6800 بود!در حالیکه بالا ترین تراز کشور تو مایه های 15000بود!!!
  موندم واسه سال تحصیلی کجا ثبت نام کنم^_^

 13. سلام.من تازه با سایتتون آشنا شدم.خیلی خوبه.
  من دانش آموز پیش تجربی ام.تابستون هم تونستم پایه هارو تموم کنم.ولی خیلی خیلی خیلی نا امیدم.اصلا نمی دونم چی کار کنم؟تابستون کلاسای پیش هم رفتم.ولی چون فقط کلاس رفتم ولی هیچی ازشون کار نکردم خیلی اعصابم خورده.احساس می کنم خیلی خیلی از بقیه عقبم.چی کار کنم به نظرتون؟

 14. سلام من سال 89 و 90 كنكور دادم رتبم 9000 و 6000 منطقه 3 شد.
  حالا پيام نور زدم كه از طريق اون بتونم واسه سال بعدم بخونم.دوسال قبلم كانون بودم.
  راستش الان گيج شدم نميدونم برم گاج يا قلم چي؟؟؟؟؟؟سال دوم كه قلم چي بودم سوالاي سال اول رو همزمان با هز ازمون بررسي ميكردم و ميانگين ترازم 5800 بود و با اين تراز رتبم بايد كم كمك 4000 ميشد اما 6000 شد.يكي از دوستام ميگفت دليل اينكه اينجور شدي سوالاي نگاه به گذشته و سوالاي طول سال كانونه كه درصد وترازتو غير واقعي كرده!!!
  راستش الان نميدونم با اين شرايط باز كانون برم يا گاج كه سوالاش براي من ميتونه محك جدي باشه و بتونم اشكالامو رفع كنم يا اينكه برك كانون با داوطلب زياد و برنامه خوبش پيش برم!!!!بهتون سر ميزنم ممنون ميشم همينجا جواب بدين

 15. جمع کنین بابا کانون کانون…اه…حالم داره از کانون و این تبلیغای مزخرفش به هم میخوره…هدف کانون فقط پوله فقط این که کنکوری های بدبخت رو تلکه کنه فقط همین..اینو تو یه سال پیش که عضو کانون بودم فهمیدم…به شما هم پیشنهاد میکنم دست از تبلیغ این کانون مزخرف بردارین…به حد کافی خودش تبلیغات داره…..

 16. سلام میخواستم بدونم ازمون کجا ثبت نام کنم قلمچی یا گزینه دو اخه میگن سطح ازمون قلمچی خوب نیست

 17. lمن روحيه و اين حرف ها كه درصدم بالاتر باشه برام مهم نيست سوم وگام اول گزينه2 بودم سوالاش قويه نه سخت مي خوام باز برم اونجا …. دو دليل ديگه 1.ارزون تره! 2.سواللت كنكور هم سخته مثل گزينه2

 18. salammmmmmmmmmmmmmmmmmmm
  emroz ba sit ashna shodam akhe ziyad net nemiyam
  site khobo mofidiye ama heyf k nemitonam ziyad biyam
  emsal sale 2vome mikham konkor bedam
  reshtam ham riyaziye
  ta alan mikhastam gozine 2 va sanjesh sabte nam konam ama baz b shak oftadam
  mishe ketab barname azmon saate motalee begin k har chand sakht ama har ki reshte riyazi bashe anjam bede sale dg sharif basheeeeeeeeeeeeeeeeeee?????????????1
  plz javabamo va3am e-mail konin

 19. chi ro mikhayn be2nin???????????????????1
  rahmamai nemone kolan moadelam bala 19,50 yekam pain bala
  sale avale dabirestan ham nemone bodam moadel 18,50
  bad amadim ye shahre dg k chon va3ate mehr bod natonestam beram nemone va aghaze moshkelat sale 2vom khob bod ama 3vom va pish hichi nakhondam hichiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  ama hala tasmimamo gereftam ama mikham rahi k miram motmaen basham miresam b un chizi k mikham

 20. rastesh ta ghable eyd ham pish ham 3vom ali pish raftam ama bad eyd kharab kardam har 2 salo
  ham 3vom ham pish terme aval 18 oo khordei ama terme 2vom moadele nojomi 3 4 nomre keshide pain!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 21. اگه واقعا” دانش آموز درس خونی هستی…اگه واقعا” تلاشگری…اگه واقعا” سخت کوشی…اگه واقعا” پشت کار داری…اگه کپسول امید و انرژی هستی…تو فقط خودت کنکورتو میسازی،حالا چه کانون،گزینه،سنجش،گاج،مرآت،رزمندگان،آینده سازان و چه و چه و چه فقط یه محرک هستند که خودتو بسنجی و یه میانگین وضعیت از خودت پیدا کنی!همین!کنکور یه تجربه متفاوته که تو هیچ آزمونی پیداش نمیکنی!هر آزمونی یه سری معایب و مزایا داره پس خودت رو درگیر این چیزای بی ارزش نکن چیزای خیلی مهم تر هم هست هر کجا هستی خودت باش!

 22. برید کانون بچه ها ضرر نمیکنید………..کاملا با محمدآقا موافقم……بعدش با گاج موافقم…….من امسال هر دوش بودم ولی کانون بدیل هر دو هفته یه بار بودنش عالی تره…..ولی بازم مهمترین نکته اینه که با برنامش بری جلو نه اینکه خودت الکی پلکی برنامه بریزی بعدش بهش عمل نکنی…….موفق باشیم

 23. در بدترین حالت اگر از پیش فقط دیف 1 رو کلاس بریم و تو بخش انتخابی درس های پایه رو جواب بدیم و زوج درس هارو هم تو خونه بزنیم طبق برنامه ی کانون تا 7 مهر ماه 91، پایه رو تموم کردیم بچه ها!
  فقط فیزیک یک میمونه و درسای پیش که در طول سال باز با برنامه ی کانون روشون تسلط پیدا میکنیم و پایه رو مرور میکنیم، میدونم راحت به نظر میاد و سختی ها و فشارهای خودشو داره اما خیلی جلو می افتیم!

 24. من بازم توکانون چیزی جز جامعه آماری ندیدم…نه سطح سوالاش نه استاندارد ازمونش.نه تنهامن همه بچه های مدرسه مون که خیلیا ازاول ودوم کانونیم
  درمورد اون درصد100 هم من تو یکی ارآزمون هاکه مطالعم کامل بود جز1-2تا همه درصدهام 100 شد چیز سختی نیست ولی توی گاج این خیلی سخت تره

 25. همتون مالیدین!!!!!!!!!!
  اگه فکر میکنین اولویت اول هر موسسه ای غیر از جیب خودشه سخت در اشتباهید.به هر حال هر موسسه ای یه جور تبلیغ میکنه یکی تو تلویزیو یکی هم با پشتیباناش ملاکتون کیفیت آزموناش باشه.

 26. سلام خداقوت.
  من فارغ التحصیل ریاضیم.میخوام ازمردادتاعیدیدورکتاباموخودم بخونم.بنظرتون اشتباه میکنم که ازمون ندم تابعدازعید؟

 27. سلام پسرخالم بهترین مدرسه غیرانتفاعیه  کرج  خوند به امید شریف درس خوندنش عالی بود  خیلی عالی اما رتبش 5000 شد دولتی همدان  سال 89 روزانه ×من اونو الگوی خودم قرار داده بودم اما  احساس میکنم منم نمیتونم چون شیوه درس خوندنش مث من بود……منم امیدمو از دست دادم

 28. البته اینم بگم ازمونهای قلم چی هم شرکت میکرد نتایج خوبی داشت منم واسه 92 شرکت کردک اما میترسم…………

 29. من 2 سال دانش اموز کانون بودم اما نظم برگزاری ازموناش افتضاح بود… من امسال که ازمون های جامع سنجش رو شرکت کردم تازه فهمیدم کانون(البته شاید بعضی شعبه هاش) چه ظلمی به بچه ها میکنن. برنامه کانون هم تابستونش عالی بود از مهر تا یکی دو ماه اول سال هم متعادل پیش میرفت اما بعد از اون چنان پاشو گذاشت روی گاز که ما(من و خیلی از بچه های دیگه کانونی) هر کار کردیم به گرد پاش هم نرسیدیم… در ضمن معمولا کسانی که از کانون خیلی راضی هستن کسایین که ترازشون بالای 7 هزاره و از خدمات مخصوص مثل پشتیبان ویژه استفاده میکنن وگرنه کانون واسه بچه های معمولی مثل من نمیتونه خیلی موثر باشه…

 30. سلام محد جان مرسی از وبسایت خوبت من امسال میرم پیش و از 12 تیر شروع کردم به خوندن طبق برنامه های گاج اخه ثبت نام کردم تموم شد ولی با نوشته هات کلی نا امید شدم انگار پولمو ریختم دور بیخیال این حرفا من یه مشکلی تو خوندن دارم اونم اینه که نمیتونم یه درسو کامل کنم زود حوصلم سر میره شما که مهندسی مارا دریاب مرسی

 31. سلام یه سوال دارم…..به نظرتون برنامه کانون واسه اتابستوت زیادی سنگین نیست؟!! یهو 6 مرداد کل ادبیات 2 و3 ! ویل مثلا دینی 70 صفحه! من احتمالا نمیرسم! چی کار کنم؟!
  ممنون

 32. سلام محمد جون من2آزمون گاجو رفتم حالا با این سوال جوابا بهش شک کردم ینی قلم چی بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//؟

 33. با سلام من یه درخواست کمک از شما دارم راستش من موندم که کانون شرکت کنم یا نه ! اخه من پشت کنکوریم و پارسال وسطای سال گزینه2 شرکت کردم ولی همین که ثبت نام کردم کل برنامه ریزی هام بهم خورد و استرس عجیبی هم گرفتم و این باعث شد که قاطی کنم و کتابامو خوب نخونم وبه دلیل کمبود وقت بیشتر درسا تستاشونو نزنم و در نتیجه کنکور قبول نشم برای همین میترسم امسال هم اگه کانون شرکت کنم دوباره تو خوندن درسا استرس بگیرم و کتابامو با دقت نخونم!حالا به نظرتون کانون شرکت کنم یا نه؟خواهش میکنم کمکم کنید من به نظرتون خیلی نیاز دارم

 34. سلام خواهش ميكنم كمكم كنين من فارغ التحصيل تجربيم پارسال علوي بودم ولي خيييييلي مبد بود امسال نميدونم كانون برم يا گزينه 2 لطفا كمكم كنين

 35. من وضعیت درسیم خوب نتست پارسال رفتم قلم چی خوب نبود امسال میخوام برم گزینه 2 یا گاج نمیدونم کدومو ثبت نام کنم کمکم کنید

 36. سلام
  اگه امکان داره منو راهنمایی کنید من آزمونهای گاج شرکت کردم و اما پس از 3 آزمون کاملا از خودم و مطالعه ام ناامید شدم به خاطر اینکه هرچقد هم درس می خونم نمی تونم درصد هامو به بالای 40 برسونم البته خودم فکر می کنم که گاج بیش ار ح سختتتته و البته غیر استاندارد می خواهم ازمونهای دیگه ای رو ثبت نام کنم خواهش می کنم منو راهنمایی کنید که این کار درسته یا خیر؟

 37. سلام.من الان پیش تجربیو می خونم.راستش ی کم از آخرای تابستون شروع ب در س خوندن کردم اما ب دلیل ی سری مشکلات کلا ولش کردم و گفتم ازمهر بکوب روزی 8 ساعت میخونم.اما نتونستم.راستش اصلا پشتکار ندارم.درسم بد نیست اما نمیدونم چی شده ک نمیتونم مثل بچه ی آدم بدرسم.درس های پایه رو هنوز تموم نکردم.روزی 2 ساعت شاید درس بخونم.آزمونهای سنجش میرم.کلاسم هیچی نرفتم.ریاضی و فیزیک هیچی نخوندم.بیشتر تمرکزم رو زیست و شیمیه.آخه من چکار کنم؟؟؟؟؟نمیدونم سنجش ازموناش خوبه یا نه.سطحش مثل کنکور هست یا نه.توروخدا کمکم کنین.ناامیدم.فکر نمیکنم ب کنکور 92 برسم

 38. من ک الان ی سال پشت کنکور موندم و سال قبل کانون شرکت کردم وبه نظرم کانون تنها کاری که میکنه تضعیف روحیه اس حتی بچه های هایی که رتبه های خوب هم آوردن این حرف و میزنن ..!

 39. سلام من امسال پیش دانشگاهی میرم.اما نمی دونم تو آزمون های قلم چی ثبت نام کنم یا سنجش ؟
  تورو خدا راهنمایی کنید؟

 40. سلام .من برای اولین بار کانون اومدم نمیدونم چه جوری باید برنامه ریزی کنم.ممنون میشم کمکم کنید.

  • سلام
   برای آشنایی با روش مشاوره ای تک رقمیا با شماره ۰۹۱۹۵۷۵۶۳۴۳ تماس حاصل فرمایید.

 41. سلام
  من دانش آموز نهم فرزانگان هستم به نظرتون برای آزمون چه موسسه ای برم؟تو رو خدا زود جواب بدید

 42. سلام…من دو سال کانون شرکت کردم و اینقدر بیخود بود که اصلا دیگه سر آزمونها ممیرفتم الکی پولمم هدر رفت..امسال بین گاج و گزینه دو موندم.لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

 43. من مدرسمو تموم کردم و رشته کامپیوترم .
  راستش سال اول دبیرستانم افتضاح بود طوریکه مجبور شدم به کاردانش برم..معدل سال آخرم(سوم‌) ۱۸.۳۶ شد.. میخوام دانشگاه دولتی برم و اگه شروع کنم واسه کنکور واقعا پشتکار دارم… فقط نمیدونم میشه یه دانش آموز کاردانش دانشگاه دولتی تهران پذیرش بشه یا نه.. حتی تو دوس داشتم واسه دانشگاه رشته های مربوط به کامپیوترو نرم و عوض کنم..منتهی گیج شدمممممم
  یکی کمکم کنه..هدف بزرگی دارم..واسه رسیدن به هدفم حاظرم هرقدر که میتونم مطالعه کنم..جوابو اگه لطف کنین به ایمیلم بفرستین یا همینجا بگین بی نهایت ممنونم

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*